Objednávka knihy

ROZUMNÉ A VNÍMAVÉ TĚLO - 1. díl

"Práce s tělem, která Vás nestojí spoustu peněz - stojí kousek Vás"

Po vyplnění objednávky a zaplacení 350 Kč získáte ...

eBook ROZUMNÉ A VNÍMAVÉ TĚLO 1.díl, který ...

... Vás naučí, jak poslouchat signály těla dříve, než Vás paralyzuje bolest.

... odlehčí Vaši mysl a navede Vás, jak udělat něco pro své tělo.

... Vám pomůže nalézt způsob pohybu vhodný právě pro Vás. Ušetříte tak spousty času ztracené při hledání aktivity stvořené přesně pro Vás.

První bonus je přehledný soubor všech nápadů na lepší vnímání jednotlivých částí dolní končetiny. Zahrnuje nejen psaný text, ale i obrázky dokreslující pocity, které byste měli v průběhu cvičení cítit.

Druhý bonus přispěje k tomu, abyste se začali lépe orientovat v sobě. Můžete si vkládat poznámky každé cvičení, ať vidíte průběžné změny. Nebo vyplníte jen na začátku a pak jen při něčem, co Vám přijde zvláštní, nové - emoce či nápad.

Bonus číslo tři Vám umožní ponořit se do sebe kdykoliv a téměř kdekoliv. Skládá se ze tří audionahrávek zaměřených na vnímání jednotlivých částí dolních končetin. Je dobré si s nimi hrát a poslouchat je nejprve bez přečtení eBooku. Poté sledovat změny po jeho přečtení. Navedu Vás.

A co se tedy dozvíte?

  • Praktická cvičení

    zahrnují spoustu možností a návodů, jak vnímat jednotlivé části těla. Jejím cílem je tedy ponořit se do sebe.
  • Teoretická část

    vyzdvihuje hlavní funkce dolní končetiny. K tomu pak zdůrazňuji stavbu jejích jednotlivých částí.
  • Propojení s emocemi a plány

    je důležitou součástí celého komplexního přístupu. Ráda bych Vás zasvětila nejen do tajů fyzického těla, ale i jeho spletitostmi s vnitřními orgány, emocemi či nutkáním dělat něco užitečného.

 

E-book Rozumné a vnímavé tělo autorky Dáši Moc Králové nestačí číst, ale měl by se také prožít...Předkládá vazbu mezi anatomií, funkcí a vnímáním vlastního těla. Nabízí originální prožitková cvičení k udržení a zlepšení pocitu tělesné pohody. Vnímání sami sebe, svého těla, je z mého pohledu fyzioterapeutky a lektorky jógy zásadní v prevenci potíží a psychosomaticke nepohody.

Jana Řezaninováfyzioterapeutka, lektorka jógy

Dáši, děkuji moc za napsání tohoto ebooku. V dnešní uspěchané době, kdy většinu dne jedeme na autopilota, jsou Tvé rady opravdu nad zlato. Ani sebelepší odborník nedokáže naslouchat našemu tělu za nás a nevidí, co se děje přímo v našem nitru. To najdeme jen my sami naší VŠÍMAVOSTÍ. Díky tomuto ebooku se cítím mnohem vědoměji. Nejvíce jsem si oblíbila cvik Žhavící koule, který mě zklidní a naladí na mé vnitřní prožívání. Doporučuji tento ebook každému, kdo chce sám za sebe převzít zodpovědnost. Dáša prostě ví, co dělá!

Martina Víchovádětská fyzioterapeutka, www.martinavichova.cz

Úžasný počin. Konečne! Konečne človek, ktorý sa díva na telo komplexne a dokáže to podať jasne a zrozumiteľne. Pracujem ako masérka, ale skôr by som svoju prácu definovala ako detektívku na ľudskom tele. Som presvedčená, že naše individuálne odlišnosti vyžadujú individuálny prístup – a ten Dáška ponúka. Pustila som si ju do počítača a tým pádom domov (a do hlavy :-)) A už som sa jej nezbavila. Začítatala som sa, začala to skúšať a bola som v procese. Tak dobre napísaná knižka o tom, ako má človek cítiť sám seba... Hovorí mi z duše a osobne ma posunula do ďalších sfér premýšľania o tele – lebo aj keď nepracujeme rovnakými metódami, dopĺňajú sa navzájom. Rada sa učím a nechávm inšpirovať – v tomto e-booku som našla oboje. Naviedla ma na úžasné myšlienky. Na jednej strane jej za to ďakujem, na tej druhej sa neviem dočkať sľúbeného pokračovania. Nemám čo dodať – úprimne odporúčam každému z nás.

Paulína Baloghovámasérka, www.detektivkanaludskomtele.sk

Potřebujete ještě více informací?

Neváhejte mne kontaktovat na dagmar@prozijpohyb.cz.

Ráda Vám pomohu, ať jste si rozhodnutím jisti.