• Už Vás nebaví neustále se trápit bolestí, která už trvá tak dlouho, že jste si na ni raději zvykli?
 • Snažíte se opakovaně dostat do kondice. Už už se blížíte očekávanému cíli a ochromí Vás nečekaný úraz?
 • Snažíte se podpořit své zdraví pohybem, ale nedokážete si v té široké nabídce vybrat to pravé?

Už 12 let se intenzivně věnuji práci s pohybovým aparátem a nejen s ním...„Hraji si s lidským tělem a říkám tomu práce. K tomu jsem ukrutný puntičkář a tak pracuji s detaily. Ano, ano, to jsou ty titěrnosti v našem těle, duši, životě. Vás, kteří o nich nemáte ani ponětí, vedu k jejich poznání. Naopak vás, kteří je pitváte, se snažím upozornit na krásu života." • Navštívila jsem širokou škálu pohybových programů, abych mohla lidem citlivěji radit se zařazením vhodné pohybové aktivity do každodenního života.
  Uvědomila jsem si, že většina cvičení je otrocky zaměřena pouze na výkon. Chybí jim prostor, čas a myšlenka.
 • Absolvovala jsem nepřeberné množství kurzů, seminářů či workshopů u nás i v zahraničí, abych získala více možností, jak dosáhnout zdraví.
  Žádná hodina nepadla nazmar. Časem jsem pochopila, že inspiraci lze čerpat téměř ze všeho. Jen je potřeba otevřít oči.
 • Díky předchozím bodům jsem se naučila poslouchat signály mého těla včas.
  Šetřím tak čas a nemusím sedět dlouhé hodiny v přeplněných čekárnách. A pokud se objeví bolest, beru ji jako přítele, který mne varuje před větším nebezpečím. Záleží jen na mne, zda-li poslechnu.

A JAK SE MI TO PODAŘILO?

Zkombinovala jsem vše, co jsem se za ta léta naučila, s tím, co cítím.

A toto vše bych ráda naučila i Vás. Dodat Vám kuráž, že to zvládnete i Vy!!!

V 1. dílu eBooku Prožij pohyb Vás provedu Vašimi chodidly, kotníky, koleny, kyčlemi i pánví.V eBooku se ...

 • ... dozvíte něco málo o funkci jednotlivých částí těla a jak jsou k tomu uzpůsobeny.
 • ... ponoříte do sebe, abyste navnímali Vaše vlastní "ideální" provedení. To je pro Vás to nejšetrnější.
 • ... citlivě dotkneme pocitů, situací, zážitků, které se mohou objevit v průběhu objevování sebe. Zařadíme tak fyzické tělo do celé Vaší bytosti.
 • ... budeme zabývat postupně Vašimi chodidly, kotníky, koleny až pánví s kyčelními klouby. Právě tyto části nás nesou celým životem.

Součástí eBooku jsou tyto bonusy...

Tři audionahrávky v mp3 formátu jsou zaměřené na vnímání jednotlivých částí dolních končetin. Umožní Vám ponořit se do sebe kdykoliv a téměř kdekoliv. Je dobré si s nimi hrát a poslouchat je nejprve bez přečtení eBooku. Poté sledovat změny po jeho přečtení. Navedu Vás.

Vnímavý sešit slouží jako pracovní listy. Přispěje k tomu, abyste se začali lépe orientovat v sobě. Můžete si vkládat poznámky každé cvičení, ať vidíte průběžné změny. Nebo vyplníte jen na začátku a pak jen při něčem, co Vám přijde zvláštní, nové - emoce či nápad.

Reference

Měla jsem to štěstí se s Dášou setkat osobně a každé tři týdny ji nechat si pohrát s mým zbědovaným tělem. Dlouhá léta mě trápí bolesti krční páteře. Naivně jsem si myslela, že bolesti souvisejí pouze s mým sedavým zaměstnáním a hrbením se u počítače. Nikdy nezapomenu, když mně Dáša položila otázku : „ máte problémy i když chodíte s baťohem na zádech při výletě ve Vietnamu a nebo jen když se vrátíte zpět do každodenního života?“ A já si konečně musela přiznat, že všechno souvisí se vším. A moje bolest nezmizí „pouze“ s přispěním šikovných rukou paní Dáši a protahovacím cvičením. Stejně jak úžasně individuální přístup má Dáša při osobním setkání – nic nezakazuje, pouze doporučuje a s lehkostí a vtipem Vás směruje na tu správnou cestu, tak stejný pocit mám z jejího ebooku. Je napsán čtivě a máte z něho pocit, že autor je profesionál, kterého opravdu zajímá tělo komplexně a odměnou pro něj je spokojenost klientů. A ono to tak opravdu je!

Petra Nováčkováobchodnice

Úžasný počin. Konečne! Konečne človek, ktorý sa díva na telo komplexne a dokáže to podať jasne a zrozumiteľne. Pracujem ako masérka, ale skôr by som svoju prácu definovala ako detektívku na ľudskom tele. Som presvedčená, že naše individuálne odlišnosti vyžadujú individuálny prístup – a ten Dáška ponúka. Pustila som si ju do počítača a tým pádom domov (a do hlavy :-)) A už som sa jej nezbavila. Začítatala som sa, začala to skúšať a bola som v procese. Tak dobre napísaná knižka o tom, ako má človek cítiť sám seba... Hovorí mi z duše a osobne ma posunula do ďalších sfér premýšľania o tele – lebo aj keď nepracujeme rovnakými metódami, dopĺňajú sa navzájom. Rada sa učím a nechávm inšpirovať – v tomto e-booku som našla oboje. Naviedla ma na úžasné myšlienky. Na jednej strane jej za to ďakujem, na tej druhej sa neviem dočkať sľúbeného pokračovania. Nemám čo dodať – úprimne odporúčam každému z nás.

Paulína Baloghovámasérka, pomáhá na cestě za zdravým tělem a duší, www.detektivkanaludskomtele.sk

Milá Dášo, ráda bych ti poděkovala za tvůj krásný a obohacující ebook, ve kterém jsou z každého řádku patrné tvoje vědomosti i nadšení pro dané téma! Moc se mi líbí tvůj celostní pohled na člověka i pohyb. Ebook je přehledný a dává dohromady spoustu informací z různých stran, takže mi díky jeho přečtení zapadly další díly do skládačky, kterou si ve své praxi již mnoho let skládám 🙂 Nejvíce na mne zapůsobila bonusová audia a tvůj jemný hlas, který mi pomohl napojit se na sebe samu, a už po prvním poslechu se ve mně rozprostřel hluboký klid a současně se rozproudila nová energie, za což jsem ti moc vděčná! Moc se těším na další díly a hrátky s vlastním tělem 🙂

Kateřina MarešováAutorka kurzu Maminka ve formě, www.cviceninejenpoporodu.cz

Dáši, děkuji moc za napsání tohoto ebooku. V dnešní uspěchané době, kdy většinu dne jedeme na autopilota, jsou Tvé rady opravdu nad zlato. Ani sebelepší odborník nedokáže naslouchat našemu tělu za nás a nevidí, co se děje přímo v našem nitru. To najdeme jen my sami naší VŠÍMAVOSTÍ. Díky tomuto ebooku se cítím mnohem vědoměji. Nejvíce jsem si oblíbila cvik Žhavící koule, který mě zklidní a naladí na mé vnitřní prožívání. Doporučuji tento ebook každému, kdo chce sám za sebe převzít zodpovědnost. Dáša prostě ví, co dělá!

Martina Víchovádětská fyzioterapeutka se zaměřením na psychosomatické souvislosti, www.martinavichova.cz

S Dagmar som mala možnosť dlhodobo spolupracovať v rámci prevencie zranení, kompenzačných cvičení, fyzioterapie a športovom tréningu ako takom. Ona z pozície odborníka, fyzioterapeuta, a ja z pozície športovca, ktorý sa zaujíma o svoje telo do podstaty veci. Okrem fyzioterapeutickej starostlivosti mi pomohla s pochopením základných fyziologických zákonitostí a prepojením pohybového aparátu s vedomým vnímaním priamo pri športovej aktivite rôzneho druhu. Jej princípami sa riadim dodnes a neviem si bez nich predstaviť moju aktívnu športovú činnosť. Preto som veľmi rada, že sa rozhodla svoje skúsenosti zdieľať medzi širokú verejnosť. Pochopiť fungovanie tela je náročné a tento ebook môže byť považovaný za prvý krok. Je napísaný stručne, jasne a výstižne tak, aby každý, kto sa v tejto problematike neorientuje dostal chuť na ďalšie vzdelávanie. A naopak každý, kto sa v tejto problematike už orientuje, tak si rozšíril svoje povedomie o ďalší viacrozmerný pohľad na vec. Dagmar a jej tvorbu doporučujem určite každému.

Lucia Štulrajterováprodukčná, pole dancerkaJste rozhodnutí udělat i malinkou změnu?

Myslím, že cena 350 Kč, která zahrnuje i pracovní sešit, brožuru plnou cviků a jedinečné audionahrávky, za tu změnu stojí.

Proč?

Protože ji uděláte Vy sami! Já budu jen průvodkyně.

Co to znamená?

Že změnu pocítíte nadlouho, protože si ji sami postupně vypracujete.

A své úsilí zkrátka jen tak nezahodíte.

Říkáte si: "Proč si mám kupovat nějaké cvičení a informace, když je toho plný internet a navíc ZDARMA?"

Cviků a cvičebních sestav je opravdu plný internet. Mně tam ale chybí tolerance a možnost provádět cvik po svém.

Najít tu optimální variantu pro každého.

Takže pokud se na video dívá 1000 lidí, tak těch variant je 1000.

Jen mají všechny něco společného.

A o tom se tolik nemluví. Respektive mluví, ale nejste k tomu vedeni. Rozumné a vnímavé tělo záměrně zahrnuje část, kde se dozvídáte o funkci jednotlivých částí těla. Ale kombinuje je s pocity, emocemi, prožitkem a vnímáním sebe za pomoci audionahrávek. Videa, ač si to neuvědomujete, Vás nutí napodobovat lektora. Je to podvědomý proces.

A mým přáním je, abyste se v podvědomí věnovali nejprve sobě.Navíc získáváte moji plnou podporu a v případě jakýchkoliv nejasností mne můžete kontaktovat na mail dagmar@prozijpohyb.cz.

Ráda Vám poradím.

Nebudete v tom sami!