3 tipy k pohodlnému sedu Tobě na míru

Necpi se do sedu, hrej si v něm s pohodlím

webinář zdarma na téma 3 tipy k pohodlnému sedu Tobě na míru

9.12.2022

dgma moc kralova sluzby osetreni Dagmar Moc Králová

Proč se účastnit webináře?

u

Přestože máš drahou židli a různé pomůcky, bolí Tě bedra a bolest vystřelí občas i mezi lopatky?

u

Volíš různé typy sedu, ale i přes to ti trne krk, bolí Tě za očima nebo se Ti hůř dýchá a pálí Tě na hrudi?

u

V sedu neposedíš, ošíváš se a nemůžeš najít klid pro delší a soustředěnější práci?

Na webináři se dozvíš, jak použít obyčejný polštář, srolovaný ručník či mikinu, aby ses mohl(a) cítit uvolněně. Naučím Tě i prakticky, jak poznat, kterou z pomůcek vybrat a kam ji umístit, abys ihned měl(a) zpětnou vazbu. Zkrátka do ergonomie sedu zahrnu i Tebe s Tvými parametry a povahou, která neposedí nebo posedí a potřebuje ze sedu právě naopak probrat do pohybu

Spolu to zvládneme

Jaké by to bylo, kdybys v rámci práce měl(a) při ruce 2 pomůcky a ty plynule použil(a) a odložil(a) dle toho, že se Ti tělo připomíná nekomfortem v zádech?

Jak by ses cítil(a), kdybys čas na cvičení zařadil(a) do pracovní doby díky novým minutovým návykům? Ušetřil(a) bys tak čas na rodinu a koníčky.

Dokážeš si představit, že některé dny Tvá energie v práci stoupne a bude volně plynout? Odejdeš s klidem, že vše je hotovo.

Řekli o mé práci

„Měla jsem to štěstí se s Dášou setkat osobně a každé tři týdny ji nechat si pohrát s mým zbědovaným tělem. Dlouhá léta mě trápí bolesti krční páteře. Naivně jsem si myslela, že bolesti souvisejí pouze s mým sedavým zaměstnáním a hrbením se u počítače. Nikdy nezapomenu, když mně Dáša položila otázku: „Máte problémy i když chodíte s baťohem na zádech při výletě ve Vietnamu, anebo jen když se vrátíte zpět do každodenního života?“ A já si konečně musela přiznat, že všechno souvisí se vším. A moje bolest nezmizí „pouze“ s přispěním šikovných rukou paní Dáši a protahovacím cvičením. Stejně jak úžasně individuální přístup má Dáša při osobním setkání – nic nezakazuje, pouze doporučuje a s lehkostí a vtipem vás směruje na tu správnou cestu –, tak stejný pocit mám z jejího ebooku. Je napsán čtivě a máte z něho pocit, že autor je profesionál, kterého opravdu zajímá tělo komplexně a odměnou pro něj je spokojenost klientů. A ono to tak opravdu je!“

Petra Nováčková

obchodnice

Webinářem vás provede

P4033027 2 Dagmar Moc Králová

Dagmar Moc Králová

Od roku 2006 v praxi pracuji s různými typy nekomfortu těla jako je napětí svalů omezující pohyb, nemožnost se plně nadechnout, horší relaxace i spánek. To vše díky práci s dotekem a přípravě na práci fyzioterapeutky. Od roku 2012 v rámci projektu PROžij POHYB provázím vnímáním těla a jeho signály. Sbližuji tak řeč těla s tím, jak na tyto tělesné procesy reaguje naše mysl formou strachu, paniky či zloby v míře, která tělu neslouží. Díky posledním 2 letům a rozšíření práce z domu téměř s každým v praxi ladím možnosti pohodlného pracovního místa v domácím prostředí. Posbírala jsem tak základní tipy k jednotlivým částem těla v kontextu s umístěním židle, stolu či PC tak, aby sis mohl(a) poskládat své vlastní místo Tobě na míru. Bez předražených pomůcek.