3 tipy k pohodlnému sedu Tobě na míru

Necpi se do sedu, hrej si v něm s pohodlím

webinář ZDARMA na téma 3 tipy k pohodlnému sedu Tobě na míru

P4032871 2 scaled Dagmar Moc Králová

Proč se účastnit webináře?

u

Přestože máš drahou židli a různé pomůcky, bolí Tě bedra a bolest vystřelí občas i mezi lopatky?

u

Volíš různé typy sedu, ale i přes to ti trne krk, bolí Tě za očima nebo se Ti hůř dýchá a pálí Tě na hrudi?

u

V sedu neposedíš, ošíváš se a nemůžeš najít klid pro delší a soustředěnější práci?

Na webináři se dozvíš, jak použít obyčejný polštář, srolovaný ručník či mikinu, aby ses mohl(a) cítit uvolněně. Naučím Tě i prakticky, jak poznat, kterou z pomůcek vybrat a kam ji umístit, abys ihned měl(a) zpětnou vazbu. Zkrátka do ergonomie sedu zahrnu i Tebe s Tvými parametry a povahou, která neposedí nebo posedí a potřebuje ze sedu právě naopak probrat do pohybu

Pojď se nechat inspirovat

Jaké by to bylo, kdybys v rámci práce měl(a) při ruce 2 pomůcky a ty plynule použil(a) a odložil(a) dle toho, že se Ti tělo připomíná nekomfortem v zádech?

Jak by ses cítil(a), kdybys čas na cvičení zařadil(a) do pracovní doby díky novým minutovým návykům? Ušetřil(a) bys tak čas na rodinu a koníčky.

Dokážeš si představit, že některé dny Tvá energie v práci stoupne a bude volně plynout? Odejdeš s klidem, že vše je hotovo.

… slovy mých klientů …

„Měla jsem to štěstí se s Dášou setkat osobně a každé tři týdny ji nechat si pohrát s mým zbědovaným tělem. Dlouhá léta mě trápí bolesti krční páteře. Naivně jsem si myslela, že bolesti souvisejí pouze s mým sedavým zaměstnáním a hrbením se u počítače. Nikdy nezapomenu, když mně Dáša položila otázku: „Máte problémy i když chodíte s baťohem na zádech při výletě ve Vietnamu, anebo jen když se vrátíte zpět do každodenního života?“ A já si konečně musela přiznat, že všechno souvisí se vším. A moje bolest nezmizí „pouze“ s přispěním šikovných rukou paní Dáši a protahovacím cvičením. Stejně jak úžasně individuální přístup má Dáša při osobním setkání – nic nezakazuje, pouze doporučuje a s lehkostí a vtipem vás směruje na tu správnou cestu –, tak stejný pocit mám z jejího ebooku. Je napsán čtivě a máte z něho pocit, že autor je profesionál, kterého opravdu zajímá tělo komplexně a odměnou pro něj je spokojenost klientů. A ono to tak opravdu je!“

Petra Nováčková

obchodnice

Pro některé se stala rehabka, cvičení či terapie masovkou v polikliniko-továrních závodech s nedostatkem času, empatie a zájmem o vaše zdraví ve všech jeho aspektech. Pokud hledáte někoho s otevřeným přístupem, citlivou duší, často s netradičními a o to intenzivnějšími vjemy a postupy, neznám v oboru fyzioterapie věrohodnější osobu.

Lukáš Kočař

triatlonista

„Dáša je skvělá fyzioterapeutka, pedagožka a člověk v jednom. Pomohla mi naučit s víc vnímat své tělo. To je přesně to, co v dnešní době chybí. Naučila jsem se i díky ní, že někdy méně je více a zastavit se a zpomalit neznamená zdržet progres, ale právě si ho zajistit. Její lidský přístup ke klientovi tkví především v tom, že ke každému se snaží přistupovat individuálně a hlavně, jako k ČLOVĚKU. U Dáši nenajdete žádnou „kuchařku“, jak přijít o bolest za co nejrychlejší čas… nebo podobné dnešní trendy. Naučí vás však vnímat vaše tělo tak, abyste vy sami zjistili, co je pro vás nejlepší a pomůže vám najít vaši vlastní fyziologii pohybu. Napoví vám, jak se při pohybu cítit dobře. A myslím, že jako průvodce na cestě za zdravým procítěným pohybem, jsou její hodiny, lekce a rady to pravé. Ještě jednou, DĚKUJI a doporučuji!“

Zuzana Kršáková

fyzioterapeutka

Webinářem ZDARMA Tě provede

P4033027 2 Dagmar Moc Králová

Dagmar Moc Králová

Od roku 2006 v praxi pracuji s různými typy nekomfortu těla jako je napětí svalů omezující pohyb, nemožnost se plně nadechnout, horší relaxace i spánek. To vše díky práci s dotekem a přípravě na práci fyzioterapeutky. Od roku 2012 v rámci projektu PROžij POHYB provázím vnímáním těla a jeho signály. Sbližuji tak řeč těla s tím, jak na tyto tělesné procesy reaguje naše mysl formou strachu, paniky či zloby v míře, která tělu neslouží. Díky posledním 2 letům a rozšíření práce z domu téměř s každým v praxi ladím možnosti pohodlného pracovního místa v domácím prostředí. Posbírala jsem tak základní tipy k jednotlivým částem těla v kontextu s umístěním židle, stolu či PC tak, aby sis mohl(a) poskládat své vlastní místo Tobě na míru. Bez předražených pomůcek.