Menu

Úvodní stránka

Mé služby

E-shop

N

Reference

O mně

Kontakt

Blog

Služby

3 tipy k pohodlnému SEDu TOBĚ NA MÍRU: webinář zdarma s možnostmi, jak v sedu neustrnout a ZŮSTAT V POHYBUKontakt

Prožij – Zpomal – Vnímej

„Hraji si s lidským tělem a říkám tomu práce. K tomu jsem ukrutný puntičkář a ráda pracuji s detaily.“

Napište mi zprávu

GDPR

5 + 14 =

Časté otázky

Jak vypadá návštěva u mne?

Návštěvu u mne vystihuje slovo SPOLUPRÁCE. Nejprve naslouchám, co Tě trápí, a pak se budu ptát:

  • Kdy Tvé potíže začaly?
  • Co se v tu dobu dělo ve Tvém životě ve smyslu fyzické a psychické zátěže, a celkové spokojenosti?

Poté nabídnu možnosti řešení, které mám k dispozici, a společně vybereme tu nejlepší variantu pro nastartování změny. Tento postup pak zařazuješ s mojí podporou do svého života. Upravujeme a ladíme ho dle Tvých možností. Eventuelně doplníme o spolupráci s dalšími kolegy z oboru.

Kdy naopak nechodit?

Hledáš-li rychlé řešení bez porozumění příčiny, doporučím Ti ráda kolegy s tímto zaměřením. Jakékoliv intenzivnější postupy volím až poté, co vnímám, že v běžném životě zvládneš ukotvit tělesné změny a zachovat klid. Současně, pokud Ti není dobře a Tvé tělo vykazuje známky akutního horečnatého onemocnění, dopřej tělu potřebný klid pro regeneraci. Opečuj se. Zkontaktovat se můžeme i online formou, pokud už je Ti lépe a potřebuješ najít podporu a klid.

Jaký je rozdíl mezi ošetřením a poradenstvím Trager®

Všechny mé procedury spojují prvky vnímání signálů těla z různých úhlů pohledu dle kurzů a lektorů, které jsem potkala a ovlivnili mne. I když už mám za sebou mnoho zkušeností, těším se z každé spolupráce, která mne mnohému učí a já tak vymyslím vždy něco nového.

Poradenství je specifické tím, že naslouchám napětí tkání Tvého těla v běžných rutinních pozicích. Abys mohl/a aplikovat změnu co nejjednodušším způsobem bez vysokých nároků na čas. Tedy ladíme pracovní pozici sedu či stoje, dynamiku chůze, běhu či jiné pohybové činnosti včetně kompenzačních cviků na míru.

Kdy mne navštívit?

Kdykoliv se necítíš telěsně dobře. Ať už proto, že je Tvůj život příliš dynamický a Tvé tělo reaguje na výkyvy energie, formou vleklých nemocí či náhlých úrazů a bolestí. Nebo protože máš pocit, že Tvůj život ustrnul a Tvé tělo zahalila chronická bolest, která Ti nenápadně krade energii. Radost jako by se vytratila z Tvého života.

Doprovodím Tě i v období změn, v návaznosti na různé životní situace (od početí dítěte, přes jeho příchod a změny v rodinném životě) či náhlé nečekané události (úrazy, vážné nemoci či úmrtí v rodině i rozpady vztahů).

Jak často chodit?

Frekvence konzultací a ošetření je velmi individuální. Pro nastartování změny je zpočátku nutnější frekvence vyšší (1x týdně až 1x za 3 týdny). Rozhoduje Tvůj klid a jistota v začlenění změn.

Pokud potřebuješ pouze popošťouchnout či připomenout návyk postačí frekvence 1x za měsíc.

Je to dynamický proces a potřeba podpory může být střidavě více a méně intenzivní. V rámci rozvolnění může být součástí i pauza, kdy člověk získá odstup, nadhled a může lépe vyhodnotit, co potřebuje dál.

Co vzít sebou?

Uvítám, pokud mi chceš doložit zprávy od lékařů, ráda získám ještě větší povědomí o Tvém těle. Tobě informace samozřejmě zprostředkuji pro srozumitelnost.

Současně je dobré mít volné oblečení pro Tvé pohodlí. Ponožky s netísnící gumkou, volné tepláky či legíny a tričko, včetně pohodlného spodního prádla. Chápu, zní to zvláštně, ale tísnivá gumka kolem pasu či hrudníku dělá skutečně neplechu pro dech a trup. Věř mi.