Objednávka workshopu

PROŽIJ POHYB

Po vyplnění objednávky a zaplacení 900 Kč získáte …

1 místo na workshopu, který …

 

… Vás ujistí, že jste navnímali vše potřebné pro tento okamžik.

 

… Vám pomůže aplikovat tyto nové pocity do běžného života.

… Vám pomůže nalézt vhodné aktivity právě pro Vás na základě typu osobnosti.

A jak to bude s organizací workshopu?

          Workshopy probíhají v prostorech tanečního sálu Movendo v centru Brna. Více informací o místě a návod,

          jak tam trefit, naleznete na stránkách ZDE>>. Některé workshopy probíhají v sále Citadela Mefisto ZDE>>.

          Časový průběh dopolední části je vždy od 9 do 13 hodin. Odpolední část je v rozmezí 14 až 18 hodin. 

          Ve formuláři si objednáváte konkrétní termín, který Vám bude vyhovovat.

         Rozdělení platby dopolední a odpolední části brzy vložím – zatím to technicky připravuji…

Úvodní plynutí

Workshop zahájíme vytvořením komfortní pozice, v níž se ponoříte sami do sebe na základě toho, co jste se naučili během svého života.

Rozbor titěrností

Následně rozebereme jednotlivé pozice zaměřené na práci s příslušnou částí těla do detailů. Vašich vlastních detailů.

Závěrečné usazení

Na závěr můžeme sdílet, co jsme prožili, a zkusit odpovědět na jakékoliv otázky, které nám vyplynou.

Paní Dagmar Moc Králová je skvělá fyzioterapeutka, pedagožka a člověk v jednom. Na jejím workshopu „Horní končetiny a Trup“ jsem se naučila víc vnímat své tělo. To je přesně to, co v dnešní době chybí. Naučila jsem se i díky ní, že někdy méně je více a zastavit se a zpomalit neznamená zdržet progres, ale právě si ho zajistit. Její lidský přístup ke klientovi tkví především v tom, že ke každému se snaží přistupovat individuálně a hlavně, jako k ČLOVĚKU. U p. Moc Králové nenajdete žádnou „kuchařku“, jak přijít o bolest za co nejrychlejší čas… nebo podobné dnešní trendy. Naučí vás však vnímat vaše tělo tak, abyste vy sami zjistili, co je pro vás nejlepší a pomůže vám najít vaši vlastní fyziologii pohybu. Napoví vám, jak se při pohybu cítit dobře. A myslím, že jako průvodce na cestě za zdravým procítěným pohybem, jsou hodiny, lekce a rady p. fyzioterapeutky Moc Králové to pravé. Ještě jednou, DĚKUJI a doporučuji!

ďalších sfér premýšľania o tele – lebo aj keď nepracujeme rovnakými metódami, dopĺňajú sa navzájom. Rada sa učím a nechávm inšpirovať – v tomto e-booku som našla oboje. Naviedla ma na úžasné myšlienky. Na jednej strane jej za to ďakujem, na tej druhej sa neviem dočkať sľúbeného pokračovania. Nemám čo dodať – úprimne odporúčam každému z nás.

Zuzana Kršáková

studentka fyzioterapie

Dnešní doba má ráda extrémy, všechno nebo nic, východ nebo západ. Paní doktorka Moc Králová je pro mě však jedna z mála těch, kteří pochopili, že je potřeba vydat se jinou cestou. Být otevřený, umět pátrat a vybrat si z každého to dobré a osvědčené. Jít takovou cestou není nic jednoduchého, chce to mnohem víc úsilí a zpočátku to může být i matoucí, ale výsledek stojí za to a paní doktorka je toho živým důkazem. Být jejím studentem bylo inspirativní.

Tomáš Boček

student fyzioterapie

S Dagmar jsem měla možnost dlouhodobě spolupracovat v rámci prevence zranění, kompenzačních cvičení, fyzioterapie a sportovním tréninku jako takovém. Ona z pozice odborníka, fyzioterapeuta, a já z pozice sportovce, který se zajímá o své tělo do podstaty věci. Kromě fyzioterapeutické péče mi pomohla s pochopením základních fyziologických zákonitostí a propojením pohybového aparátu s vědomým vnímáním přímo při sportovní aktivitě různého druhu. Jejími principy se řídím dodnes a neumím si bez nich představit mou aktivní sportovní činnost. Proto jsem velmi ráda, že se rozhodla své zkušenosti sdílet mezi širokou veřejnost. Pochopit fungování těla je náročné a tento ebook může být považován za první krok. Je napsán stručně, jasně a výstižně tak, aby každý, kdo se v této problematice neorientuje, dostal chuť na další vzdělávání. A naopak každý, kdo se v této problematice již orientuje, tak si rozšířil své povědomí o další vícerozměrný pohled na věc. Dagmar a její tvorbu doporučuji určitě každému.

Lucia Štulrajterová

produkční, pole dancerka

Potřebujete ještě více informací?

 

Neváhejte mne kontaktovat na dagmar@prozijpohyb.cz.

Ráda Vám pomohu, ať jste si rozhodnutím jisti.

Stáhnout e-book zdarma

Děkuji! E-book už míří do vaší schránky!